Kuriame ateities komandą!

JustShark – Lietuvos įmonių, jų gaminamų produktų, parduodamų prekių, teikiamų paslaugų pristatymas.

Idėjos istorija

Idėjos vieta – Panevėžys, Lietuva

JustShark projektas gimė tada, kai po emociškai sunkaus išėjimo iš darbo reikėjo persvarstyti savo vertybes, gyvenimo tikslus. Atsiradęs laisvas laikas į gyvenimą įnešė tuštumos, bet kartu įpūtė naujų vėjų: galimybę pradėti svajoti, leisti sau susidėlioti prioritetus ir nuspręsti, kokiu keliu norėčiau toliau eiti.

Mane  visada džiugino bendravimas su žmonėmis, domino renginių organizavimas, įvairūs kūrybiniai projektai, iniciatyvos. Be to, visada it magnetas traukė vadybos sritis.

Visada žinojau, kad pasaulį reikia pradėti keisti nuo savęs, bet tik visai neseniai supratau, kad savo pasaulį galima susikurti!

JustShark – mano mažas pasaulis, kuriame pristatau įmones, paslaugų tiekėjus, kūrėjus, mokymų organizatorius. Visai nesvarbu ar jūs esate startuolis, o gal tik mezgate naujas verslo bei kūrybines idėjas. Noriu į JustShark pasaulį sukviesti visus tuos, kurie yra pilni idėjų, noro bendrauti, kartu augti ir tobulėti!

JustShark pasaulyje sukūriau dvi Facebook grupes, kurios atitinka mano vizijas: kurti ir veikti.

Grupė: JustShark – Kūrėjų erdvė sukurta tam, kad suvienytų visus Lietuvos kūrėjus. Tai erdvė, kurioje kiekvienas gali pristatyti savo kūrinius, o mes – jais grožėtis ir turėti galimybę vienoje vietoje rasti unikalias, pačias vertingiausias rankų darbo dovanas.

Grupė: JustShark – Paslaugos – tai paslaugų erdvė, apjungianti paslaugų tiekėjus iš įvairių Lietuvos kampelių. 

 

JustShark – Kuriame ateities komandą!